به من رای بدهید!

عبدل اصغر گوجه چی، سرلیست نامزدهای اصلاح گرای سوسول طلب در جمع پر شور مردم فتیرآباد سفلی با بیان اینکه مجلس خونه عمه خاله خان باجی نیست به سوابق فعالیتی خودش اشاره کرد و گفت: سال ها در مجالس مختلف سیاسی حضور داشتم و الآن از جیک و پوک برخی آقایان خبر دارم؛ سابقه از این بیشتر؟

وی که با «اووف» «اووف» مردم مواجه شده بود، ادامه داد: نامردم اگر رای بیارم ولی به فکر شما مردم زجر کشیده نباشم؛ بفرمایید میوه!

عبدل اصغر همچنین باحمله به جناح رقیب گفت: مال این صحبتا نیستن بخوان رای منو بخورن! من سرلیست این جناح در فتیرآباد هستم و افتخار می کنم که 6 دوره است نامزد انتخابات مجلس شدم اما به صلاحدید خودم روز رای گیری از نامزدی مجلس کناره گرفتم.

وی که با عرعر خر کدخدا اعصباش به هم ریخته بود، خطاب به کدخدا گفت: مشتی خر تو ببر بیرون از سالن! گوجه چی خطاب به خانم های حاضر در مجلس گفت: سفارش دادم دی وی دی سریال یانگوم 2 و 3 رو واستون بیارن که دیگه نیاز به طبیب نداشته باشین؛ فقط به من رای بدین!

وی همچنین با انتقاد از قطعنامه شورای امنیت، خطاب به سازمان ملل گفت: خدا نکنه من بیام مجلس اونوقت نشونتون می دم که قطعنامه یعنی چی؟

عبدل اصغر که با سؤال مردم مبنی بر اینکه «قطعنامه یعنی چی؟» مواجه شده بود، خاطرنشان کرد: شام هم همین جا جوجه کباب داریم با دوغ، تشریف بیارین!

شایان ذکر است عبدل اصغر گوجه چی تنها نامزد فتیرآباد سفلی در انتخابات مجلس هشتم است که در لیست یک نفره اصلاح گرایان سوسول طلب، به عنوان سرلیست از سوی کبری خانم و کدخدا قنبر تأیید شده است!

نامبرده دارای مدرک سیکل زوری از مکتب خانه شماره شش تیر دو قلوی تهران است و 6 سال سابقه مدیریت اجرایی درسمت رانندگی یکی از نمایندگان تهرانی را داشته است. نامبرده شعار «رای تو بخورم!» و «منو تنها نذار» را برای مجلس هشتم انتخاب کرده است. از جمله مهمترین اهداف وی نیز این موارد منتشر شده است:

- آسفالت کردن تمامی مراتع و مزارع در عرض سه سوت پس از اخذ نمایندگی

- خرید دستگاه سبزی پاک کن به میزان لازم برای خانم های حوزه انتخابیه

- تأسیس شهر جدید ضخیم آباد با تابعیت بخش فتیرآباد سفلی و علیا

- اهدای یک سیم کارت همراه اول با پیامک ارزان فارسی به تمامی جوانان رای اولی حوزه انتخابیه

- گرفتن سوراخ لایه اوزون با استفاده از آپاراتی مش کریم و رفقا

- انحلال سازمان میراث گردشگری و چرخش داری

- اجرای طرح ملی آنتن و تصویب روز آنتن کاری

- رسیدگی به خانواده های موافق و مسواک کردن دهان و دندان مخالف

/ 2 نظر / 34 بازدید
معینی

کاندید ما حاجیه ......حاجیه اخراجیه معینی رو عشقه .............

جمعی از بروبچ

شعار هاش بامزه بود.مردیم از خنده... فقط اینو کم داره(( رای ت توو حلقم)) [قهقهه]